|
Może być też z Żywca. Ich też na chama do Śląska przydzielili.
Jaga wygrywa z Lechią 2 do 0. Wygląda na to że to białostoczanie pojada do Bydgoszczy. Lechia prezentuje się tragicznie.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Mahazel888 : 06.04.2010 o godz. 21:08.
|