Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 06.04.2010, 20:27
Może być też z Żywca. Ich też na chama do Śląska przydzielili.



Jaga wygrywa z Lechią 2 do 0. Wygląda na to że to białostoczanie pojada do Bydgoszczy. Lechia prezentuje się tragicznie.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Mahazel888 : 06.04.2010 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując