Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6623
Stary 06.04.2010, 20:08
Jaga w finale PP, juz to widze, ah ten Bruno... Maycon tez ciekawy. Na razie 0:2 wygrywaja ;o

a Dawidowski znowu karnego wywalczył... no i Lechia nie strzeliła. Kurde ten gosc ma teraz taka szybkosc i zryw
Ostatnio edytowane przez HEDu : 06.04.2010 o godz. 21:07.

Odpowiedz cytując