Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
6623
06.04.2010, 20:08
Jaga w finale PP, juz to widze, ah ten Bruno... Maycon tez ciekawy. Na razie 0:2 wygrywaja ;o
a Dawidowski znowu karnego wywalczył... no i Lechia nie strzeliła. Kurde ten gosc ma teraz taka szybkosc i zryw
Ostatnio edytowane przez HEDu : 06.04.2010 o godz. 21:07.
HEDu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HEDu
Znajdź inne posty napisane przez HEDu