Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22359
Stary 06.04.2010, 20:07
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Wielki as Lewandowski wlasnie swojego czasu nie trafil do Wisly poniewaz wybierajac Amice mial mniejsza konkurencje w ataku,a on chcial grac a nie siedziec na lawce.

I bardzo dobrze pametam wlasnie wywiad z nim i to sa jego slowa.

Kwestia była też taka, że chciał w Wiśle kontraktu na poziomie zarobków porównywalnych z Brożkiem. Wisła nie chciała się zgodzić.
Czy to było za dużo?

Czas pokazuje, że nie.
Odpowiedz cytując