63.5 Kg napisał(a):

Wielki as Lewandowski wlasnie swojego czasu nie trafil do Wisly poniewaz wybierajac Amice mial mniejsza konkurencje w ataku,a on chcial grac a nie siedziec na lawce.
I bardzo dobrze pametam wlasnie wywiad z nim i to sa jego slowa.
|
Kwestia była też taka, że chciał w Wiśle kontraktu na poziomie zarobków porównywalnych z Brożkiem. Wisła nie chciała się zgodzić.
Czy to było za dużo?
Czas pokazuje, że nie.