Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22357
Stary 06.04.2010, 19:54
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Nie tylko oni - fakt też

Nareszcie! Skończy się może ta bramkarska parodia w Wiśle. Szkoda że Cebanu nie dotrzymał do tego czasu.
Co do Lewandowskiego to z tego co pamiętam jak był w lidze+ Bednarz to mówił że chciał go kupić ale nie dostał zgody zarządu. Ciekawe ile w tym prawdy?
Zarządu czy Rady Nadzorczej? Bo to różnica...
Odpowiedz cytując