konrad1991tsw napisał(a):

|
napewno więcej raperów nagra z Rychem niż z tede... I powiedzcie mi szczerze, co takiego nagrał w ostatnich 3 latach Pelson że twierdzicie że jest lepszy od Ryśka? Więc skończcie lepiej takie populistyczne gadki.
|
ziomuś a to dopiero od 3 lat liczy się co kto kiedy zrobił

widze że mlody jesteś to możesz nie pamiętać początków Pele'go