Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2664
Stary 06.04.2010, 19:34
Emilio napisał(a):Wyświetl post
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z karnetami? Są one "nabijane" na KK i przy wejsciu na stadion jest potrzebna tylko KK?

Pytam ponieważ myślałem, że tak samo jest z biletami, a okazało się że kupując bilet z KK dostałem papierowy bilet.

Proszę mnie oświecić
Karnety są nabijane na chipa w karcie kibica i z tyłu naklejana jest naklejka informująca o sektorze, miejscu i cenie. Natomiast przy biletach jest drukowany papierowy bilet z danymi z czytanymi z karty. I jest o 5 zł tańszy od biletu kupionego bez karty kibica.
Odpowiedz cytując