Nie tylko oni - fakt też
Nareszcie! Skończy się może ta bramkarska parodia w Wiśle. Szkoda że Cebanu nie dotrzymał do tego czasu.
Co do Lewandowskiego to z tego co pamiętam jak był w lidze+ Bednarz to mówił że chciał go kupić ale nie dostał zgody zarządu. Ciekawe ile w tym prawdy?