Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22356
Stary 06.04.2010, 19:26
Nie tylko oni - fakt też

Nareszcie! Skończy się może ta bramkarska parodia w Wiśle. Szkoda że Cebanu nie dotrzymał do tego czasu.
Co do Lewandowskiego to z tego co pamiętam jak był w lidze+ Bednarz to mówił że chciał go kupić ale nie dostał zgody zarządu. Ciekawe ile w tym prawdy?
Odpowiedz cytując