Endorfinka napisał(a):

|
A razem z Peją huligani Amici ? Ciśnie wielu dobrych raperów, ciekawe, kto z nim będzie chciał coś jeszcze nagrac spoza Poznania.
|
napewno więcej raperów nagra z Rychem niż z tede... I powiedzcie mi szczerze, co takiego nagrał w ostatnich 3 latach Pelson że twierdzicie że jest lepszy od Ryśka? Więc skończcie lepiej takie populistyczne gadki.