Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#393
Stary 06.04.2010, 19:18
Endorfinka napisał(a):Wyświetl post
A razem z Peją huligani Amici ? Ciśnie wielu dobrych raperów, ciekawe, kto z nim będzie chciał coś jeszcze nagrac spoza Poznania.
napewno więcej raperów nagra z Rychem niż z tede... I powiedzcie mi szczerze, co takiego nagrał w ostatnich 3 latach Pelson że twierdzicie że jest lepszy od Ryśka? Więc skończcie lepiej takie populistyczne gadki.
Odpowiedz cytując