|
Szukamy od czasów jak tylko zacząłem kibicować Wiśle.czyli od 1991 roku. Skoro mamy 19 sto latka to dakmy mu szanse i tyle.Zamiast szukać Bóg wie czego na okrągło. Pawełek kosztuje za dużo nerwów poza tym zawalił naprawdę sporo meczy!Szkoda czasu dla niego.
|