Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5327
Stary 06.04.2010, 19:03
Szukamy od czasów jak tylko zacząłem kibicować Wiśle.czyli od 1991 roku. Skoro mamy 19 sto latka to dakmy mu szanse i tyle.Zamiast szukać Bóg wie czego na okrągło. Pawełek kosztuje za dużo nerwów poza tym zawalił naprawdę sporo meczy!Szkoda czasu dla niego.
Odpowiedz cytując