Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 06.04.2010, 18:56
grzesiek9000 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem skład na mecz ze Sląskiem powinien byc następujący
Juszczyk - Alvarez , Głowacki, Diaz, Pi. Brożek - Małecki, Ba, Jirsak, Kirm - Boguski, Christow.
Wisełko - Tylko zwycięstwo !!!
Myslę ,że dobre zestawienie defensywy, bo w przypadku kartki dla Arka ,na Lecha przynajmniej Marcelo będzie. Ale jeśli chodzi o Hristova , to wolę jednak żeby w tym ataku stał i nic nie robił Broziu niż ten Hristov..
Odpowiedz cytując