Lanx napisał(a):

|
Czy orientuje się ktoś ile zostało jeszcze biletów?
|
Niewyda mi się żeby zostało ich już mało, byłem dzisiaj po bilet i nikt pozna mna nie kupował biletu. No ale i tak radze sobie jak najszybciej kupić.W czwartek i w piątek mogą się szybciej rozchodzić.
6-7 kwietnia godz. 11-18 Sprzedaż tylko dla posiadaczy Kart Kibica
8-9 kwietnia godz. 11-18 Wolna sprzedaż