Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2663
Stary 06.04.2010, 18:48
Lanx napisał(a):Wyświetl post
Czy orientuje się ktoś ile zostało jeszcze biletów?
Niewyda mi się żeby zostało ich już mało, byłem dzisiaj po bilet i nikt pozna mna nie kupował biletu. No ale i tak radze sobie jak najszybciej kupić.W czwartek i w piątek mogą się szybciej rozchodzić.
6-7 kwietnia godz. 11-18 Sprzedaż tylko dla posiadaczy Kart Kibica
8-9 kwietnia godz. 11-18 Wolna sprzedaż
Odpowiedz cytując