Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 06.04.2010, 18:45
Trzeba grać wszystkimi dostępnymi źródłami. Bo coś czuje że nasi gwiazdorzy nie będa mieli za wielkiego ciśnienia na ten mecz i może się skończyć remisem . Trzeba trzymać bezpieczną przewagę kosztem Marcelo czy nawet Głowackiego.
Odpowiedz cytując