Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
Od: 09.2007
Offline
#
70
06.04.2010, 18:45
Trzeba grać wszystkimi dostępnymi źródłami. Bo coś czuje że nasi gwiazdorzy nie będa mieli za wielkiego ciśnienia na ten mecz i może się skończyć remisem . Trzeba trzymać bezpieczną przewagę kosztem Marcelo czy nawet Głowackiego.
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez OPTIMUS_(konto_usunięte)