|
Bo to jest wiadomość w której zawarta jest Tajemnica Majów dotycząca końca świata. I otworzy ją tylko wybraniec.
a tak apropos, tez mam taki problem.
Edit:
Wystarczy zaznaczyć wszystkie wiadomości, a później "Odznaczyć jako przeczytane" i problem z głowy.
Ostatnio edytowane przez Krzysiek : 07.04.2010 o godz. 14:17.
 I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
|