Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2661
Stary 06.04.2010, 18:27
Karnety sa przyklejane styłu na KK. W formie takich nalepek. Bilet dostajesz normalny tylko ,że jak masz KK płacisz o 5 złotych mniej za bilet co ten co nie ma KK.
Odpowiedz cytując