Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
2661
06.04.2010, 18:27
Karnety sa przyklejane styłu na KK. W formie takich nalepek. Bilet dostajesz normalny tylko ,że jak masz KK płacisz o 5 złotych mniej za bilet co ten co nie ma KK.
Hetfield
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hetfield
Znajdź inne posty napisane przez Hetfield