Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
68
06.04.2010, 18:12
Moim zdaniem skład na mecz ze Sląskiem powinien byc następujący
Juszczyk - Alvarez , Głowacki, Diaz, Pi. Brożek - Małecki, Ba, Jirsak, Kirm - Boguski, Christow.
Wisełko - Tylko zwycięstwo !!!
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000