Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 06.04.2010, 18:12
Moim zdaniem skład na mecz ze Sląskiem powinien byc następujący
Juszczyk - Alvarez , Głowacki, Diaz, Pi. Brożek - Małecki, Ba, Jirsak, Kirm - Boguski, Christow.
Wisełko - Tylko zwycięstwo !!!
Odpowiedz cytując