Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5323
Stary 06.04.2010, 18:10
za te 105 tyś zł co kasuje co miesiąc to Łobo powinien grac znacznie lepiej.Problem w tym że w piłce nie zawsze dwa plus dwa daje cztery.Łobo już ostatnie pół roku w Lubinie miał bardzo słabe, często Michniewicz sadzał go na ławie więc pretensje powinno sie miec do tych co zdecydowali sie go ściągnac też.To samo Jirsak- kosztował fortune jak na nasze możliwości a gra .... szkoda słów
Odpowiedz cytując