|
W tym meczu ( tak samo, jak w każdym następnym ) interesują nas 3 punkty. To oczywiste. Z tą obroną to nie przesadzajmy, musimy w tym spotkaniu zagrać pełnym składem. Wiem, że są insynuacje, że sędzia nas wykartkuje, że kolejny mecz z Lechem itp. Ale na Śląsk, który nie będzie się przed nami kładł musimy mieć optymalną 11. Obstawiam 2:1 dla nas.
|