Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5321
Stary 06.04.2010, 17:48
no spoko, ale od odejscia Kosy nie widze tutaj kogos kto gra dobrze. wszyscy są jak dla mnie ligową szarówą nadającą sie do w sumie za przeproszeniem (bo darze szacunkiem) np Lechii czy Jagielloni.

Odpowiedz cytując