Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z karnetami? Są one "nabijane" na KK i przy wejsciu na stadion jest potrzebna tylko KK?
Pytam ponieważ myślałem, że tak samo jest z biletami, a okazało się że kupując bilet z KK dostałem papierowy bilet.
Proszę mnie oświecić
