Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6620
Stary 06.04.2010, 17:03
Kurde to cieszmy się, że Lewandowski - ostatni kopacz w tej lidze umiejący prosto kopnąć piłkę - za chwilę wyjedzie i Amika wróci do normalnego poziomu i niekończącej się walki o majstra.

Ja nie chcę, by Amika nam odskoczyła na lata świetlne i zdominowała ligę. A ma na to szanse. To jedna rzecz.

Natomiast Legia obecnie nie stanowi takiego zagrożenia, co więcej wiele wskazuje na to że po odejściu Janka Muchy będzie jeszcze słabsza. Może niektórym marzy się rewanż za dwucyfrowy łomot sprzed kilkudziesięciu lat, ale bez przesady.

Legia to uznana firma, podobnie jak Ruch, Górnik czy Widzew. I dobrze by było, gdyby te kluby prezentowały jakiś sensowny poziom. To rzecz druga.

To miałem na myśli pisząc, że dobrze by było gdyby Walter sypnął kasą.

Fajnie by się też stało, gdyby Ruch nie musiał robić wyprzedaży po sezonie, by ratować się przed bankructwem.

Po prostu - byłoby dobrze, gdyby nasza liga wreszcie zaczęła się odbijać od dna.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując