Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6619
Stary 06.04.2010, 16:59
Kocur jezeli przez te 5 lat MP nie zdobedziemy to wkoncu zacznie sie inwestowanie w nasz klub. i tym samym podnoszenie poziomu pilki goniac druzyny z czuba tabeli.(moze nie 2 slowa ale tez krotko)
Odpowiedz cytując