Endorfinka napisał(a):

|
A razem z Peją huligani Amici ? Ciśnie wielu dobrych raperów, ciekawe, kto z nim będzie chciał coś jeszcze nagrac spoza Poznania.
|
A niech tam sobie stoją nawet chuligani Nadnarwianka Pułtusk!!!!!! Nie masz pojęcia o czym piszesz,a piszesz.