Wyświetl pojedynczy post
Jazda
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 06.04.2010, 16:55
Endorfinka napisał(a):Wyświetl post
A razem z Peją huligani Amici ? Ciśnie wielu dobrych raperów, ciekawe, kto z nim będzie chciał coś jeszcze nagrac spoza Poznania.
A niech tam sobie stoją nawet chuligani Nadnarwianka Pułtusk!!!!!! Nie masz pojęcia o czym piszesz,a piszesz.
Odpowiedz cytując