Endorfinka napisał(a):

|
A razem z Peją huligani Amici ? Ciśnie wielu dobrych raperów, ciekawe, kto z nim będzie chciał coś jeszcze nagrac spoza Poznania.
|
Hemp-Gru ?
O gustach sie nie dyskutuje podobno ? a wy sie napinacie jeden na drugiego że ten słucha Peji a ten Tedego... ****a proszę was...
Ja Słucham Tedego trochę więcej Peji tak jak i Pelsona całą Moleste Eldo HG.... itp
i ni spinam się tak jak wy...
Piona