Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 06.04.2010, 16:43
Endorfinka napisał(a):Wyświetl post
A razem z Peją huligani Amici ? Ciśnie wielu dobrych raperów, ciekawe, kto z nim będzie chciał coś jeszcze nagrac spoza Poznania.
Hemp-Gru ?

O gustach sie nie dyskutuje podobno ? a wy sie napinacie jeden na drugiego że ten słucha Peji a ten Tedego... ****a proszę was...
Ja Słucham Tedego trochę więcej Peji tak jak i Pelsona całą Moleste Eldo HG.... itp
i ni spinam się tak jak wy...
Piona
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 06.04.2010 o godz. 16:45.

Odpowiedz cytując