massoud napisał(a):

ja właśnie drugą dostałem
tylko jest pytanie do adminów - co to jest i czemu? czekam na wyjaśnienia
|
odczekaj 14 dni na wyjaśnienia
jakiś błąd skryptu czy czegoś tam, a wy już robicie dochodzenia

Przecież można usunąć te wiadomości i po problemie ;]