Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6617
Stary 06.04.2010, 16:10
Cytat:
dla kogo k...wa fajnie? Co wy jedliście przez te święta że takie posty lecą
dla wszystkich
Panowie zeby sie rozwijała Wisla to i Lech i Legia musza ją gonic i stawac sie coraz lepszymi. Inaczej to spoczniemy na laurach i nie bedziemy sami sie polepszac. I wlasnie taki stan rzeczy jest obecnie. Wisła kasy na transfery skapi, RN mysli ze jak wygrywamy MP to jestesmy tak dobrzy ze i do LM powinnismy wejsc. Zamiast dobrych trenerow zatrudnia sie tych z Polski. Teraz wybor Henia to to samo. Zamiast wydac na dobrego trenera z zagranicy to sprowadzamy trenera ktory byc moze juz sie wypalil ale oczywiscie jako jego glowna zalete bedzie podawane doswiadczenie, a i tak najwazniejsze jest to ze jest tani. Jak Cupiał bedzie myslał ze juz WIsła jest taka super i sobie biznes zrobi na klubie to daleko nie zajedziemy. Trzeba w pilke pakowac kase zeby było widac efekty. Na Cyprze chyba sie kasy nie zaluje sadzac po tym jakich tam sprowadzaja pilkarzy. Tam maja pomysl na podniesienie poziomu ligi i go wdrazaja a u nas myslimy ze znajdziemy 10 Marcelo w jednym okienku transferowym. I niech Lech i Legia sie wzmacnia, niech gonia Wisle, niech nawet przegonia. Wtedy otrzymamy odpowiedz czy Cupiał chce nadal rozwijac Wisle czy załuje kasy. Oczywiscie super jest ciagle zdobywanie MP ale zobaczcie jak juz narzekamy na poziom naszej ekstraklasy. Widze ze dochodzi do paradoksu, narzekamy na poziom gry, narzekamy ze Legia gra piach ze z czym do ludzi, ale jednoczesnie jak jest glosno o tym ze klub ma sie wzmocnic to to narzekamy Ja to byl chcial zeby Legia i Lech wzmocnili sie bardzo a my zebysmy sie wzmocnili bardzo bardzo
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując