Wyświetl pojedynczy post
szymek
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 06.04.2010, 16:02
Podajemy informacje związane z goszczeniem naszych braci z Wrocławia.



Wszystkich zainteresowanych organizacją meczu ze Śląskiem informujemy:


- Zbiórka kibiców Śląska została zaplanowana na godzinę 14.00 pod stadionem Wisły przy ul.Reymonta 22.Prosimy wszystkich fanów Śląska udających się na ten mecz własnym środkiem transportu o przybycie na parking pod stadion Wisły od strony restauracji "U Wiślaków".

- o godzinie 14.30 nastąpi odjazd 7 podstawionych dla fanów WKSu autobusów MPK, które przewiozą Wrocławian pod stadion Hutnika. Autobusami podróżować będą tylko kibice Śląska,a wejście do nich będą miały wyłącznie osoby posiadające smyczki z kuponami na catering podczas meczu.


- na stadionie dla wszystkich Wrocławian przygotowany zostanie darmowy catering. Postaramy się, aby dla kibiców Śląska było "wytyczone" specjalne stoisko. Prosimy ,aby kibice Wisły korzystali z innych stoisk.

- po meczu pod stadion Hutnika podstawionych zostanie 10 autobusów MPK i do nich zapraszamy również wszystkich naszych kibiców,którzy nie mają transportu z Hutnika, a mają ochotę na wspólną zabawę z fanami Śląska.Pierwszeństwo skorzystania z autobusu mają oczywiście fani Śląska. Autobusy przewiozą wszystkich na Reymonta, gdzie dla gości z Wrocławia przygotowany zostanie darmowy poczęstunek, piwo.

Wrocławian serdecznie zapraszamy do Krakowa, życzymy udanego pobytu.
Odpowiedz cytując