Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 06.04.2010, 15:57
No tak. Kasperczak moim zdaniem wystawi na Śląska: Juszczyk - Avarez, Burliga, Jop(Głowacki) Diaz - Łobo Mączyński Ba Piotrek - Mały Boguski(Brożek)

Wygrać trzeba.

Odpowiedz cytując