Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 06.04.2010, 15:52
martinius028 napisał(a):Wyświetl post
W 60 minucie także myśle że Krzysiek Mączyński powinien wejść za Jirsaka.
Ja to bym chciał, żeby od początku grał Mączyński z tego co widziałem dotychczas wynika, że Jirsak jest po prostu kiepskim piłkarzem, a Krzysiek zawsze jak wchodzi to prezentuje się ciekawie. Fajnie by było go zobaczyć w większym wymiarze czasowym.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując