martinius028 napisał(a):

|
W 60 minucie także myśle że Krzysiek Mączyński powinien wejść za Jirsaka.
|
Ja to bym chciał, żeby od początku grał Mączyński z tego co widziałem dotychczas wynika, że Jirsak jest po prostu kiepskim piłkarzem, a Krzysiek zawsze jak wchodzi to prezentuje się ciekawie. Fajnie by było go zobaczyć w większym wymiarze czasowym.