Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
6615
06.04.2010, 15:48
Sandomierski , Sobiech - warto by było zainteresować się tymi zawodnikami.
Dobrego napastnika obecnie brak, a i kłopot bogactwa jeśli chodzi o bramkarzy nam nie grozi.
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000