Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6615
Stary 06.04.2010, 15:48
Sandomierski , Sobiech - warto by było zainteresować się tymi zawodnikami.
Dobrego napastnika obecnie brak, a i kłopot bogactwa jeśli chodzi o bramkarzy nam nie grozi.
Odpowiedz cytując