Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6613
Stary 06.04.2010, 15:34
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że te 2 mln € to za Sobiecha. Reszta przyjdzie za owe 500 tys., a w Legii grać będzie za Bóg zapłać. W końcu to wielki splendor.

Totalne science-fiction, choć fajnie by było gdyby Walter faktycznie sypnął kasą.

dla kogo k...wa fajnie? Co wy jedliście przez te święta że takie posty lecą
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując