flamengista napisał(a):

Rozumiem, że te 2 mln € to za Sobiecha. Reszta przyjdzie za owe 500 tys., a w Legii grać będzie za Bóg zapłać. W końcu to wielki splendor.
Totalne science-fiction, choć fajnie by było gdyby Walter faktycznie sypnął kasą.
|

dla kogo k...wa fajnie? Co wy jedliście przez te święta że takie posty lecą
