Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6612
Stary 06.04.2010, 15:21
killzone napisał(a):Wyświetl post
Szymon Pawłowski, Mateusz Cetnarski, Artur Sobiech, Grzegorz Sandomierski, Bruno, Ivica Vrdoljak, Siergiej Kislak, Georgi Sarmow - te nazwiska publikuje Przegląd Sportowy w kontekście zakupów Legii Warszawa przed nowym sezonem. Z kolei w Gazecie Wyborczej Leszek Miklas mówi o "nowej Legii, na nowym stadionie".


Legia, jeżeli zakwalifikuje się do Ligi Europy, może wydać na transfery ok. 2,5 mln euro (10 mln złotych). (...)
Rozumiem, że te 2 mln € to za Sobiecha. Reszta przyjdzie za owe 500 tys., a w Legii grać będzie za Bóg zapłać. W końcu to wielki splendor.

Totalne science-fiction, choć fajnie by było gdyby Walter faktycznie sypnął kasą.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując