Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tomgoo
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.
Offline
#
3775
06.04.2010, 15:01
martinius028
napisał(a):
A tak z innej beczki Ćwielong będzie grał przeciw Wiśle w najlbliższym meczu?
Przecież został sprzedany,a nie wypożyczony. Więc jak go trener wystawi to zagra.
Tomgoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomgoo
Znajdź inne posty napisane przez Tomgoo