|
Lewadnowski póki co robi dobre wrażeni i postepy dość spore. Tylko chyba dla zachodnich wymogów jest kruchutki. Jak pomyslę jakie "ułomki"grają na obronie w Hiszpanii, Niemczech,Anglii to już w ogóle, to nie wiem gdzie on mógłby wyjechac?Popracuje nad techniką,bo gre bez piłki ma dobrą,to na zachodzie w jakimś przeciętniaku powinien się łapać. Obecnie najlepszy napastnik w kraju. Nie ulega żadnej wątpliwości. Paweł Brożek jest zchorowany,bez formy po co go porównujecie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|