Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.04.2010, 14:23
Dawidowski we wszystkich meczach Lechii sprawia spore problemy obrońcom drużyny przeciwnej więc rafal777 to nie jest zbyt mocny argument. Wracając jednak do samego meczu ze Śląskiem to powinniśmy wyjść najmocniejszym składem i wg mnie to by było tak : Pawełek/Juszczyk-Alvarez Głowacki Marcelo Diaz-Mały Ba Jirsak Pi. Brożek-Hristow Boguski

Co do bramkarza to wg mnie obaj są na podobnym poziomie i o występie powinna decydować dyspozycja dnia.
Obrona jak zwykle. W pomocy Łobo zostawiłbym na 2 połowe. Atak Brożek potrzebuje odpoczynku bo widać że nie wychodzi mu nic praktycznie. Boguski chyba wraca do formy a Hristowa nie sprowadzili chyba tylko po to by z ławki oglądał naszych rodzimych zawodników więc powinien dostać kolejną szanse przy słabej dyspozycji Brożka. W 60 minucie także myśle że Krzysiek Mączyński powinien wejść za Jirsaka.
Odpowiedz cytując