Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 06.04.2010, 14:14
Taaaa w Śląsku nie ma super napadziorów i dlatego ma grać Burliga z Diazem. W Lechii za to jest niesamowita gwiazda, wielki talent, szybki jak błyskawica Tomasz Daaaawidowski!! Człowiek przez wszystkich na tym forum porównywany do kalek wszechczasów, uznany za najgorszy transfer Wisły w histori. Ten właśnie słaby piłkarz uciekał naszym obrońcom jak chciał i był niczym lecący pocisk, taranujący wszystko na swojej drodze!! I Wy macie czelność pisać że w drużynie rywala nie ma dobrych napastników? Na taką obronę jak widac Dawidowski starcza, to starczy każdy, powtarzam każdy grajek
Odpowiedz cytując