Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#372
Stary 06.04.2010, 14:11
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To też są fakty, tak jak kolejnym faktem jest to że ostatnia drużyna polskiej ligi , była od nas piłkarsko lepsza.
Ja osobiście był bym bardziej spokojny gdyby było odwrotnie - czyli 4 punkty straty a gra o wiele lepsza.
Jak można przewagę chujową grą szybko stracić - pokazała Amica rok temu - teraz mamy dokładnie taką samą sytuacje z tą różnicą że to my jesteśmy na czele i gramy totalną kichę.
Jak dobrze pójdzie to dojdzie do bliźniaczego meczu - wtedy Amika-Wisła, przy 4 punktach przewagi Amiki - teraz Wisła - Amika przy 4 punktach naszej przewagi
Analogia jest aż nadto widoczna, gdzie po cichu liczę iż nie skończy się to tak dla nas jak dla nich rok temu.
Może przestaniecie zawodzić jak koło gospodyń wiejskich na sumie.
4 punkty przewagi - tzn. zależymy tylko od siebie, możemy np. raz dostać w dupę a i tak nie przyniesie to żadnych złych konsekwencji.
A cudowna, galaktyczna Amica może wygrać wszystko do końca po 5-0 i ch.ja im to da.
Poza tym jedna najbzdurniejsza sytuacja (vide mecz z Polonią), jedno złe postawienie nogi przez ważniejszego grajka może przewrócić wszystko do góry nogami więc czym tu się przejmować w tej chwili.
Amiką będziemy się przejmować za tydzień, póki co wygrajmy w sb ze Śląskiem.
Ostatnio edytowane przez arti : 06.04.2010 o godz. 14:14.
Odpowiedz cytując