Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
6602
06.04.2010, 13:48
5 wygranych i wtedy można zremisować z Amiką i Legią, a mistrzostwo i tak nasze.
Amica ma oprócz nas ciężki mecz ze Śląskiem zważywszy na sytuację i potencjał ŚW i z Ruchem o ile ten wyleci wcześniej z PP i będzie walczył o pudło.
arti