Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15337
Stary 06.04.2010, 13:41
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Jakiś błąd chyba był, bo mi też się pojawiało przed chwilą, że mam nieprzeczytaną wiadomość, choć nie miałem
Aż w końcu wywaliłem wszystkie
ja też tak miałem... usunąłem
I
Odpowiedz cytując