DominoForza napisał(a):

jest cos u nas na forum takiego jak kosz z wiadomosciami ? zaznaczylem kilka, wsrod nich wiadomosc od kogos nieprzeczytana i usunolem.
albo prosciej niech ta osoba napisze jeszcze raz mysle ze pewnie chodzilo o moje pytanie w dziale "matura/pomaturze"
|
Jakiś błąd chyba był, bo mi też się pojawiało przed chwilą, że mam nieprzeczytaną wiadomość, choć nie miałem

Aż w końcu wywaliłem wszystkie