jest cos u nas na forum takiego jak kosz z wiadomosciami ? zaznaczylem kilka, wsrod nich wiadomosc od kogos nieprzeczytana i usunolem.
albo prosciej niech ta osoba napisze jeszcze raz

mysle ze pewnie chodzilo o moje pytanie w dziale "matura/pomaturze"