|
Wystawić obydwu stoperów - tak jak powiedział Plank - w Śląsku nie ma jakichś mega napadziorów, a jak tylko jeden z naszych środkowych załapałby kartkę, wtedy tego drugiego trener może zmienić - aby chuchać na zimne. NIe ma co z Śląskiem musimy zwinąć 3 pkt i koniec.
1q2
Terminarz Kuchenkorza może i łatwiejszy niż Wisły, ale z sąsiadką czy u nich czy u nas - zawsze trzeba parchów pogonić. A Kuchenkorz - obok wyjazdu do nas, ma u siebie Arkę, Lechię, Bytom i Lubin, a wyjazdy do Chorzowa - wcale nie taki łatwy, ajk się dowiedziała Legia, oraz do Wrocławia, a Śląsk po przegranej z nami może zacząć drżeć o utrzymanie. I to jeszcze jeden powód, żeby pokonąc Sląsk......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|