Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#369
Stary 06.04.2010, 12:55
No własnie - wygrana - a patrząc na formę Wisły i formę Lecha - drże niesamowicie. Jeżeli obronimy w tym roku tytuł to znaczy jedno - będzie to najbardziej fartowne mistrzostwo jakie zdobylismy. Przypomnę wszystkim że w zeszłym sezonie Amika 7 pkt zdobyła dzieki bramkom strzelanym w ostatnich sekundach meczu, ale zaliczyła u siebie sporo remisów, co summa sumarum spowodowało, że zakończyli sezon na 3 miejscu..... Przed nami 7 meczów i w sumie przstałem oczekiwąc jakiejkolwiek pieknej gry - marzy mi się 7 wygranych meczów chociażby po 1:0, bo w tej formie, to powtarzam mistrzostwo będzie cudem.
pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując