Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9049
Stary 06.04.2010, 12:47
spokojnie z tymi karami dla miasta na rzecz Wisły za nie dotrzymanie terminów. większość krakowian i tak nie jest szczęśliwa, że zamiast na budowę kilku estakad, parków czy choćby tunelu pod kopcem żeby odkorkować aleje 3 wieszczów miasto wydaje na stadiony (stadiony) wiec postawa roszczeniowa nie jest mądra.
Odpowiedz cytując