Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15332
Stary 06.04.2010, 12:33
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
hmmm co to się ze stronką dzieje?
Wczoraj nie za bardzo dało się ją otworzyć, dziś mi przyszła jakaś prywatna wiadomość i za nic nie idzie jej odczytać? hmmm czy to u mnie tylko coś nie tak? :/
Też dostałem wiadomość i podobna sytuacja. Nie odczytam jej...
Odpowiedz cytując