Kibicka napisał(a):

hmmm co to się ze stronką dzieje?
Wczoraj nie za bardzo dało się ją otworzyć, dziś mi przyszła jakaś prywatna wiadomość i za nic nie idzie jej odczytać? hmmm czy to u mnie tylko coś nie tak? :/
|
Też dostałem wiadomość i podobna sytuacja. Nie odczytam jej...