Wy tu gadu gadu,wyśmiewacie się i szydzicie a nasza Ekstraklasa jest 10 w Europie jeśli idzie o sumy płacone przez TV za jej pokazywanie. Przewidywania są takie,że przy nastepnym przetargu na prawa pokazywania naszych ułomnych kopaczy ligowych wyprzedzimy Portugalię

Już teraz aby oglądać Bytomie,Wodzisławie,Kielce ,Legię i Amicę oraz nas trzeba zapłacić więcej niż za to samo w lidze szkockiej

. Wdać kompromitacje z Levadią czy inne podobne wypadki naszych ligowców w Europie nie zniechęcają do ładowania konkretnych sum w tą ligę. Jak się okazuje kasa nie idzie w parze z rezultatami. Więc tak na dobrą sprawę po co się silić na cokowliek więcej ponad to co jest gdy kasa i tak duża płynie za samą ligę.