Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6590
Stary 06.04.2010, 11:53
Wy tu gadu gadu,wyśmiewacie się i szydzicie a nasza Ekstraklasa jest 10 w Europie jeśli idzie o sumy płacone przez TV za jej pokazywanie. Przewidywania są takie,że przy nastepnym przetargu na prawa pokazywania naszych ułomnych kopaczy ligowych wyprzedzimy Portugalię Już teraz aby oglądać Bytomie,Wodzisławie,Kielce ,Legię i Amicę oraz nas trzeba zapłacić więcej niż za to samo w lidze szkockiej. Wdać kompromitacje z Levadią czy inne podobne wypadki naszych ligowców w Europie nie zniechęcają do ładowania konkretnych sum w tą ligę. Jak się okazuje kasa nie idzie w parze z rezultatami. Więc tak na dobrą sprawę po co się silić na cokowliek więcej ponad to co jest gdy kasa i tak duża płynie za samą ligę.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.04.2010 o godz. 11:57.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując