Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 06.04.2010, 11:53
co mi się nie podoba to myślenie o Lechu kiedy przed nami Śląsk
nie ma co się oszczędzać/kalkulować, najmocniejszy skład i tyle

ostatnio punkty potracili i będą się coraz mocniej spinali
Odpowiedz cytując