Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 06.04.2010, 11:45
Nie ma co oszczedzać stoperów, bo strata punktów ze Śląskiem może być bolesna. Jako że Sobol nie zagra za kartki, ja bym wstawił do środka Diaza. Bo jak graliśmy z Lechią w PP bez defensywnego pomocnika to była tragedia. Ktos musi w tej części twardo walczyć w defensywie, by Ba mógł spokojnie rozgrywać. Oczywiście Paweł Brożek na ławce, bo ostatnio gra katastroficznie.
Odpowiedz cytując