|
Nie ma co oszczedzać stoperów, bo strata punktów ze Śląskiem może być bolesna. Jako że Sobol nie zagra za kartki, ja bym wstawił do środka Diaza. Bo jak graliśmy z Lechią w PP bez defensywnego pomocnika to była tragedia. Ktos musi w tej części twardo walczyć w defensywie, by Ba mógł spokojnie rozgrywać. Oczywiście Paweł Brożek na ławce, bo ostatnio gra katastroficznie.
|