Nie jest jeszcze tak zle, myslalem ze forma u konkurencji spadla ale wrecz przeciwnie:
Cytat:
|
K****, czy ta liga jest na powaznie, czy czasami sobie zartujemy? Autodestrukcja i uklady! Mamy jedyny godny zespol na Europe i wszyscy pracuja by to zniweczyc.
|
Cytat:
|
Gdyby nie ewidentne błędy dwóch zawodników Polonii Warszawa w doliczonym czasie gry przewaga Wisły stopniałaby do dwóch punktów. Oczywiście wszystko można wyjaśnić jako zwykły błąd. Ale wg mnie to właśnie nie był taki zupełnie zwykły błąd.
|
Rozumiem oczywiste komentarze mowiace o tym, ze Wisła aktualnie jest w duzo slabszej dyspozycji - to kazdy widzi. Jednak zeby doszukiwac sie spisku, przy samoboju w Warszawie? Ile lat to jeszcze potrwa...