Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6588
Stary 06.04.2010, 11:45
Nie jest jeszcze tak zle, myslalem ze forma u konkurencji spadla ale wrecz przeciwnie:

Cytat:
K****, czy ta liga jest na powaznie, czy czasami sobie zartujemy? Autodestrukcja i uklady! Mamy jedyny godny zespol na Europe i wszyscy pracuja by to zniweczyc.
Cytat:
Gdyby nie ewidentne błędy dwóch zawodników Polonii Warszawa w doliczonym czasie gry przewaga Wisły stopniałaby do dwóch punktów. Oczywiście wszystko można wyjaśnić jako zwykły błąd. Ale wg mnie to właśnie nie był taki zupełnie zwykły błąd.
Rozumiem oczywiste komentarze mowiace o tym, ze Wisła aktualnie jest w duzo slabszej dyspozycji - to kazdy widzi. Jednak zeby doszukiwac sie spisku, przy samoboju w Warszawie? Ile lat to jeszcze potrwa...
Odpowiedz cytując