Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 06.04.2010, 11:41
Co sądzicie o tym, że od kilku kolejek (kilka następnych też) zawsze Lech gra po nas?
Ostatnio edytowane przez eMTe : 06.04.2010 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując