|
Najważniejsze jest to, aby 4. żółtej kartki nie otrzymali Marcelo i Głowacki. Naprawdę fatalnie by było jakby obaj ją otrzymali. Może ze Śląskiem trzeba spróbować wystawić Diaza z Głowackim? Nie wiem w jakiej formie jest obecnie Jop. Cleber jeszcze nie wrócił po kontuzji. Trzeba uważać, aby przede wszystkim Marcelo nie złapał kartki bo skutki mogą być opłakane. Marcelo to nie tylko świetny obrońca, ale skuteczny snajper przy stałych fragmentach gry. Dlatego stracilibyśmy podwójnie. Zresztą niedawno widzieliśmy jak wygląda mecz bez naszej pary stoperów. Lech jeszcze bardziej by wykorzystał tę sytuację.
Zdaje mi się, że Boguski powoli wraca do swojej dobrej formy. Sadzę, że w meczu ze Śląskiem powinien wybiec w podstawowej "11" wraz z Małeckim. W środku wystąpi najpewniej Issa Ba. Jako jego partnera w środku pola chciałbym, aby Kasperczak wystawił Mączyńskiego. Chłopak potrzebuje gry i w jakim meczu mamy mu dać szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności? Poza tym ostatnio Jirsak nie jest w formie. Zamiast Łobodzińskiego można by było wystawić Burligę na prawym skrzydle. Widać, że nie boi się gry. Łobo mógłby z kolei wejść w drugiej połowie na podmęczonego rywala. Jego najlepsze mecze jakie pamiętam w naszych barwach to były te, w których wchodził w 60-70 minucie z ławki. Jako zmiennik jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.
Lech się nie bał korzystać z młodzieży w pierwszej "11", Legią się też nie bała. Dla obydwu drużyn okazało się to korzystne.
Ostatnio edytowane przez eMTe : 06.04.2010 o godz. 11:33.
|